3683-4-crveno
3683-4-beloRoze3683-4-crveno3683-4-rozeLila3683-4-sino3683-4-svetloZeleno3683-4-zto

Букет од вештачко цвеќе – божур (Повеќе бои)

119 ден

Исчисти
Шифра: 3683-4 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис на Производот

10 гранки вештачко цвеќе божур идеални за секој вид декорација. Достапни во повеќе бои

Додатни информации

Боја

Бело Розева, Црвена, Розево Лилјакова, Сина, Светло Зелена, Жолта

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Букет од вештачко цвеќе – божур (Повеќе бои)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest