Воз – Локомотива на батерии (17х13х9)

370 ден

Локомотива на батерии која свети и свири

Нема на залиха

Опис

Локомотива која свети и свири на батерии.

 

Димензии: 17х13х9 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Воз – Локомотива на батерии (17х13х9)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This