Женски Долен Дел – М121 (Тегет)

700 ден

Прекрасен и удобен, секојдневен женски долен дел.

Исчисти

Опис

Прекрасен и удобен, секојдневен женски долен дел.
Може да се носи во секакви комбинации и прилики.
Произведено во Македонија.

 

Додатни информации

Големина

S, M, L, XL, XXL, XXXL

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This