25 %
Заштеда 170 ден
25 %
Заштеда 170 ден
25 %
Заштеда 170 ден
25 %
Заштеда 170 ден
25 %
Заштеда 170 ден
25 %
Заштеда 170 ден
25 %
ПОПУСТ 170 ден

Женски Долен Дел – М55

680 ден 510 ден

Прекрасен и удобен, секојдневен краток женски долен дел со џебови.

Исчисти

Опис

Прекрасен и удобен, секојдневен краток женски долен дел со прикладни џебови.
Може да се носи во секакви комбинации и прилики.
Произведено во Македонија.

Состав на материјал:

70% памук, 23% полиестер, 7% ликра

Додатни информации

Големина

S, M, L, XL, XXL, XXXL

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×