Женски Долен Дел – М16 Плиш (Тегет)

650 ден

Прекрасен и удобен, секојдневен женски долен дел од плишан материјал.

Исчисти

Опис

Прекрасен и удобен, секојдневен женски долен дел од плишан материјал.
Може да се носи во секакви комбинации и прилики.
Произведено во Македонија.

Додатни информации

Големина

S, M, L, XL, XXL, XXXL

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This