Абсорбирач на Мириси (Школка) – За во Фрижидер или Плакар

120 ден

Опис

Абсорбирач на мириси, доста практичен производ за собирање на непријатните мириси.

Оваа иновативна направа е иделно решение за собирање на непријатните мириси во фрижидерот, во плакарот за облека, плакарот за чевли и.т.н.

Лесно и едноставно, ставете го на местото каде што сте замислиле, и само по неколку часа ќе го почувствувате неверојатниот резултат.

Изработено од високо квалитетна, цврста пластика, во форма на школка.

 

Димензии: 9.5 x 9 cm

 

Додатни информации

Боја

Розева, Сива

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This