Алатка – Bin 8 Tools Bottle Kitchen Set

345 ден

Иновативна мултинаменска кујнска алатка во форма на шише со 8 корисни функции.

Опис

Иновативна мултинаменска кујнска алатка со 8 корисни функции.

Алатката е толку добро дизајнирана.

Изработена од квалитетна пластика и силикон со елегантен дизајн, кога сите делови ќе се соберат еден врз друг се добива форма на шише со живописни бои кое прекрасно изгледа и ќе ви ја краси кујната кога не се користи, а зазема и многу малку простор.

Секој од деловите на алатката има различна функција и може да се користи како:

  1. Инка
  2. Цедалка за лимон и портокал
  3. Ренде за зачин
  4. Ренде за пармезан
  5. Пасерка за варени јајца и компир
  6. Отварач за тегли
  7. Алатка за одделување на белката и жолчката
  8. Мерник дозер

Димензии на алатката кога е склопена како шише: 30 x 7 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This