Алатка – Нож за Зелка

80 ден

Мултинаменски нож, посебно погоден за сечење зелка.

Опис

Мултинаменска Алатка – Нож која може да јасе користи за овошје и зеленчук.

А посебно е погодно за зелка.

Исклучително практична и лесна за користење изработена од нерѓосувачки челик и дрвена рачка.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This