38 %
Заштеда 45 ден

Алатка за Краставица

120 ден 75 ден

Револуционерна алатка за правење декорации од краставица.

Опис

Иновативна алатка за сечење на краставицата во долга лента.

Идеално за салати, гарнир и декорирање на храната воопшто.

Димензии: 7 x 4 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This