Алатка за Лук – Garlic Pro

395 ден

Иновативна алатка за дробење, задолжително за сите љубители на лук.

Нема на залиха

Опис

Доколку сте љубител на лук ова е вистинската алатка за вас.

Го дроби лукот совршено за неколку секунди, беза да го наруши интенгритетот и пасира како конвенционалните пасерки за лук.

Алатката дроби до 4 чешиња лук истовремено, а е исклучително лесна за користење.

Го ставате лукот во садот, го затварате со горниот дел, вртите неколку секунди и готово.

Машинката има 20 супер остри сечива од нерѓосувачки челик, симетрично распоредени на горната и долната страна на садот и поклопецот кои се изработени од АБС пластика.

Покрај лук може да сецкате и кромид, феферони, и друг зеленчук по желба.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×