Алатка за Острење – Samurai Pro

385 ден

Револуционерна острилка со вакум постолје за ножеви, ножици, секири или едноставно кажано за сите видови сечива.

Опис

Со оваа револуционерна алата за острење ножеви, ножици или се што има сечиво секогаш ќе ви бидат спремни за профи акција.

Алатката е исклучително лесна за користење, благодарение на вградениот механизам за вакум може да ја фиксирате на било која рамна површина, и со едноставно поставување и повлекување на сечивото во острилката вашите ножеви ќе ги изострите за миг.

Нашиот тим си играше со алатката и можеме да ви кажеме дека функционира беспрекорно, посебно сме импресионирани од механизмот за вакум, кој кога го фиксиравме на маса буквално можевме да ја подигнеме масата.

Покрај ножеви може да острите се што има сечиво во вашиот дом од ножици до секира.

Оваа алатка претставува вистинска вредност за парите, ќе ви заштеди пари бидејќи вашите сечива секогаш ќе ви бидат остри како денот кога сте ги набавиле и не мора да купувате нови.

Забелешка:
Ножевите и другите сечива на фотките не доаѓаат со машинката, истите се прикажани само за демонстративни потреби.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×