60 %
Заштеда 415 ден

Алатка за Сечење

690 ден 275 ден

Револуционерна мулти-наменска алатка Ножици со Нож и даска за сечење на храната директно во оброкот.

Опис

Револуционерна мулти-наменска алатка Ножици со Нож и даска за сечење на храната директно во оброкот. Или поточно кажано ножот и даската се поставени како ножици. Што може да се види од приложените фотографии.

Исклучително практична, ергономскиот дизајн ја прави многу лесна за користење без употреба на прекумерна сила, бидејќи сечивото е изработено од високо квалитетен нерѓосувачки челик.

Со оваа прекрасна алатка може зеленчукот директно да го сечете во манџата или супата, може да сечете совршени парчиња јаболко, пилешкото месо директно во салатата, а може да сечете и големи парчиња кромид, пченка и сувомеснато.

 

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This