45

Апаратче за Острење

275 ден

Мулти практично апаратче за острење ножеви, ножици и алатки.

На залиха

Опис

Конечно кујнска алатка за сите ваши потреби. Ќе го користите повторно и повторно и ќе се прашувате како порано сте можеле без истата.

Мулти практично апаратче за острење ножеви, ножици и алатки. Нема повеќе проблем со старите и тапи ножеви.

Дизајнерите на овој мултинаменски производ мислеле буквално на се, водејќи сметка да вметнат повеќе функционалности во еден прекрасен елегантен дизајн. Покрај ножевите може да ги острите и вашите ножици и алатки.

Ова еден од тие производи кој секое домаќинство мора да го има.

Оваа алатка ќе ви помогне да ги вратите првичниот сјај и острина на вашите ножеви како првиот ден кога сте ги купиле.

Лесно и едноставно се користи, со само неколку чекори до остар нож.

Апаратчето работи на батерии кои не се вклучени во пакувањето.

Димензии:

Производот доаѓа во прикладно трговско пакување во боја, идеално за подарок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This