Аркопални Чинии – Carine Black&White (сет 18)

1560 ден

Сет од 18 црни и бели акропални чинии.

Опис

Сет од 18 акропални чинии.

Сетот се состои од:

-6 повеќенаменски чинии 26 см
-6 длабоки чинии 21 см
-6 повеќенаменски десертни чинии 19 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This