Аркопални Чинии – Harena Black (сет 19)

1550 ден

Сет од 19 црни акропални чинии.

Нема на залиха

Опис

Сет од 19 црни акропални чинии.

Сетот се состои од:

-6 повеќенаменски чинии (25 см)
-6 длабоки чинии (24 см)
-6 повеќенаменски десертни чинии (19 см)
-1 голема здела (27см)

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This