20 %
Заштеда 20 ден

Ароматизер за Автомобил

100 ден 80 ден

Украсно шишенце кое се закачува на ретровизорот во вашиот автомобил за ароматизација и сузбивање на непријатните мириси.

На залиха

Опис

Ултра практични освежувачи – ароматизери во форма во украсно шишенце кое може да го закачите на вашиот ретровизор за ароматизација и сузбивање на непријатните мириси.

Исклучително лесно за употреба, прво треба да го отворите дрвеното капаче и да ја отстраните заштитната тапа. Потоа само го затварате со дрвеното капаче, кое овозможува постепено ослободување на пријатна арома во етерот.

Карактеристики и Погодности:

  • Практичен украсен дизајн во форма на дијамант
  • Исклучително лесни за користење
  • Активни состојки
  • Ароматизира и сузбива
  • Предизвикува убави чувства

 

Достапни се повеќе мириси…

Доколку имате преференца за арома, пишете во забелешка или ќе се договориме при телефонската потврда на нарачката каква да ви пратиме (во зависност од достапноста), во спротивно ќе ви биде пратено по случаен избор.

Цената е за еден примерок!

 

Димензии:

Производот доаѓа во прикладно трговско пакување идеално и за подарок:

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This