50

Магично Топче за Чанти

Original price was: 300 ден.Current price is: 150 ден.

Иновативно магично топче кое ќе ги собере сите нечистотии од вашите ташни.

На залиха

Опис

Магичното топче за чистење женски чанти е идеално помагало за секоја модерна жена која сака да ги одржува своите чанти чисти без контаминација. Ова иновативно топче се состои од специјален гел опкружен со пластика, што го прави перфектното решение за отстранување на нечистотии од вашата чанта.

Кога ќе го ставите магичното топче во вашата чанта, ги собира сите трошки, прашинки, мали делчиња и остатоци од шминка или храна. Од сега натаму, нема да се нервирате и грижите за нечистотиите кои може да се натрупаат во вашата чанта.

Ова магично топче е компактно и практично, што значи дека може да го носите со вас некаде каде што одите. Со него, вие ќе имате секогаш совршено чиста чанта, која се вклопува со вашиот стил и секојдневни потреби.

Нека повеќе не ве бие нерва за нечистотиите во вашата чанта – магичното топче е тука да ви помогне да се чувствувате убаво и чисто во секое време.

Лесното одржување на магичното топче го прави уште по-практичен производ. Кога топчето ќе се наполни со нечистотии, се што треба да направите е да го измиете со вода.

Потоа, топчето е подготвено повторно за употреба и може веднаш да го ставите во вашата чанта. Брзо и едноставно, вашата чанта ќе биде во секое време свежа и чиста.

Прекрасен производ, се сложувате нели?

Димензии:

Топчето е достапно во повеќе бои, доколку имате преференца за боја пишете во забелешка, во спротивно ќе ви биде пратена боја по случаен избор.

Цената е за еден примерок.

Производот доаѓа во целофанско ОПП пакување.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This