Автомобил Џип – Карс (40x24x20см)

560 ден

Голем пластичен автомобил џип Карс

Нема на залиха

Шифра: ЛО-61945 Категории: , , Ознаки: , ,

Опис

Пластичен голем џип автомобил Карс.

Димензии: 40x24x20см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×