25 %
Заштеда 150 ден

Автомобил со Далечинско

600 ден 450 ден

Спортски автомобил на далечинско управување со светла кои светат.

На залиха

Опис

Играчка автомобил со далечински управувач.

Прекрасна реплика на спортски автомобил со размер 1:24

Играчката работи на батерии кои не се вклучени во сетот. Плени со прекрасниот дизајн и вниманието на детали.

Децата со леснотија ќе ја возат благодарение на ергономскиот далечински управувач.

Карактеристика на овој автомобил за разлика од другите модели е што и светлата светат.

Одлична играчка со која гарантираме часови исполнети со забава и задоволство за целото семејство.

Производот е достапен во повеќе бои, доколку имате преференца за боја пишете во забелешка или ќе се договориме при телефонската потврда на нарачката какво да ви пратиме. Во спротивно ќе ви биде пратено по случаен избор.

Димензии:

Спакувано во прекрасно трговско пакување – идеално за импресивен подарок..

Забелешка: За деца над 7 годишна возраст, секогаш под супервизија на родител-старател.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This