Автомобил на Батерии – Musical Car (22x11x6см)

335 ден

Автомобил на батерии кој вози, свети и свири.

Нема на залиха

Шифра: ЛО-7506 Категории: , , Ознаки: , , ,

Опис

Автомобил на батерии со светло, аудио, кој вози и се врти.

Димензии: 22x11x6см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×