Автомобил со Далечинско (35x16x11см)

950 ден

Спортски автомобил со далечински управувач и полнач.

Нема на залиха

Опис

Играчка автомобил со далечински управувач.

Прекрасна реплика на спортски автомобил со размер 1:16.

Играчката доаѓа со прикладен полнач и батерии на полнење.

Одлична играчка со која гарантираме часови исполнети со забава и задоволство за целото семејство.

Спакувано во прекрасно трговско пакување – идеално за импресивен подарок..

Димензии на пакувањето: 35x16x11см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×