Бебешки Џампер

4990 ден

Комбиниран џампер за бебе.

Нема на залиха

Опис

Комбиниран детски џампер 2 во 1, со разни ефекти кои се активираат при рипање и интеракција. Во сетот се вклучени и тркала кои може да се монтираат на долната страна и џамперот може да се користи и како дубак.

 

Карактеристики и Погодности:

  • Меко тапацирано ротирачко седиште
  • Интерактивна музичка табла со играчки.
  • Комплетен забавен центар за скокање, му помага на вашето дете побрзо да ги развие долните екстремитети и развој на когнитивните способности благодарение на таблата со играчки.
  • Погодно за деца до 12 Кг

 

Производот доаѓа во прекрасно трговско пакување што го прави идеално и за подарок.

Димензии на пакувањето: 60x57x19см

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This