15 %
Заштеда 450 ден

Барски стол М123 (Црн)

2990 ден 2540 ден

Модерен барски стол со механизам за подесување на висината.

Шифра: КСК-123-црн Категории: , , Ознаки: , ,

Опис

Модерен и практичен барски стол (коклица), седиштето е изработено од лиен PVC , постољето е пониклувано (хромирано), а има и вградена подна заштита.

Висината на столот се регулира по потреба со рачка, столот може да се ротира 360 степени, лево десно.

Димензии:
Висина кога е спуштен 60 см
Висина кога е подигнат 80 см
Димензии на седлото 45 x 30 см
Димензии на наслон 45 x 20 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This