30

Двоен Штендер со Закачалки – Црн

Original price was: 2000 ден.Current price is: 1400 ден.

Високо квалитетен дупли црн штендер за алишта со тркала и закачалки.

Уште само 3 на залиха

Опис

Високо квалитетен комбиниран двоен штендер-сталажа со две закачалки и тркала, со кој облеката и реквизитите секогаш ќе ви бидат на дофат.

А може и да го возите низ домот во зависност од приликите и потребите.

Тркалцата ротираат 360 степени, а  имаат и кочници и може да го закочите.

Штендерот исклучително стабилен, благодарение на дизајнот со дебелите цевки со дијаметар од 25милиметри.

Инвентивниот дизајн со додадени закачалки, максимално ја зголемува функционалноста на овој прекрасен производ.

Покрај како штендер може да се користи и како закачалка, сталажа, дури и како сушара за сушење алишта, изработен е од високо квалитетни материјали и лесно се склопува и расклопува.

 

Димензии:

Овој модел е достапен во неколку прекрасни дезени и бои, а имаме и други модели со различни димензии, сите штендери на залиха со цени може да ги видите на следниот линк:
ШТЕНДЕРИ

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This