301-siv-1
BARSKI-DOLEN-DEL

Барски стол 301 (Сив)

2200 ден

Модерен барски стол со механизам за подесување на висината.

Шифра: КСК-301-сив Категории: , , Ознаки: , , ,

Опис на Производот

Лиен PVC барски стол со пониклувано постолје, со механизам за подесување на висината.

Димензии:
Висина кога е спуштен 55 см
Висина кога е подигнат 80 см
Димензии на седиштето 43 x 38 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Барски стол 301 (Сив)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest