15 %
Заштеда 115 ден

Легло за Бебе со Сенка

765 ден 650 ден

Бебешка лежалка со заштитна сенка, идеална за летување.

Опис

Одите на одмор со малото? Еве производ кој не смеете да го пропуштите.

Исклучителна практична лежалка за најмалите со заштитна сенка, заштитете го вашето бебе или дете од штетните УВ зраци на сонцето.

Лежалката лесно се собира и поставува, а доаѓа со прикладна чанта за носење и складирање.

Димензии: 140x70x60

 

Забелешка: На залиха имаме само ПОРТОКАЛОВА боја.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×