50

ЛЕД Светилка за Глава

Original price was: 750 ден.Current price is: 375 ден.

Револуционерно ЛЕД светло за на глава со прилагодлив еластичен држач и вградена батерија која се полни преку УСБ.

Нема на залиха

Опис

Иновативна ЛЕД светилка која може да ја поставите на вашата глава и ќе можете да вршите секакви дејствија со двете раце.

Ова ревелуционарно откритие ви овозможува да имате светлина кога и да е и каде  ви е потребно. Лесно и трајно, со вградена 18650 литиумска батерија која се полни преку УСБ,  идеално решение за сите темни места како надвор така и во вашиот дом. Може да ја користите во секакви ситуации и сценарија.

Светилката доаѓа со подесиви ергономски еластични ремени со кој со леснотија ќе ја поставите на вашата глава.

Светилката испушта светлина од неверојатни  300 лумени со што се овозможува доволно светлина за било која активност.

А со наизменичното притискање на копчето од горната страна може да изберете еден од четирите различни режими на светење: Јако, Слабо, Нормално и Пулсирање.

Заборавете и на трошење пари за батерии, светилката има вградена моќна 18650 литиумска батерија која може да се полни преку усб кабелот кој е вклучен во сетот.

Идеални се и во случај кога имате прекини во струјата. Може да ги користите како многу моќна портабл ламба.

Запомнете! Има неверојатно многу варијации во употребата на овие револуционерни светилки.

Производот доаѓа во прикладно трговско пакување во боја – идеално и за подарок:

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This