Бебешка Подлога за Игра (Повеќе Дезени)

Оценето 5.00 од 5 на основа на 1 оценка од клиент
(1 оценка од муштерија)

Креативна бебешка подлога за игра со висечки играчки.

Во моментов производот го нема на залиха.

Опис

Вашето малечко ќе сака да лежи и игра на оваа мека подлога декорирана со животни и висечки играчки. Одлично за когнитивниот развој на најмалите.
Дијаметар на подлогата 90 см.

Карактеристики и Погодности:

 • Одличен реквизит за забавување и развој на вашето дете
 • 3 начини на користење: Лежење и играње, вежби на стомак, седење и играње (во зависност од возраста на бебето)
 • Живописни дезени со различни мотиви, кои ја развиваат љубопитноста
 • Развој на моториката и координација на очите со рацете со висечките играчки
 • Изработено од хипоалергенски материјал, безбедно и нетоксично

Сетот се состои од:

 • 1 мека подлога
 • 2 флексибилни висечки арки (кои по потреба се отстрануваат)
 • 1 чанта за носење и складирање
 • 5 висечки плишани играчки

Достапно во 8 различни дезени и тоа:

 • Еж (нема повеќе на залиха)
 • Мече
 • Девојче
 • Ливада  (нема повеќе на залиха)
 • Буба Мара
 • Жирафа (нема повеќе на залиха)
 • Езеро (нема повеќе на залиха)
 • Море (нема повеќе на залиха)
 • Жирафа 2 (нема повеќе на залиха)

Забелешка: Цената е за еден примерок. Можно е да има мали варијации во боите!

Додатни информации

Дезен

Мече, Еж, Жирафа2, Девојче, Море, Езеро, Ливада, Буба Мара, Жирафа

1 коментар за Бебешка Подлога за Игра (Повеќе Дезени)

 1. Оценето 5 од 5

  svetlanadimitrova

  Mnogu dobri odlicno

Коментирај

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This