30 %
Заштеда 415 ден
30 %
Заштеда 415 ден
30 %
Заштеда 415 ден
30 %
Заштеда 415 ден
30 %
Заштеда 415 ден
30 %
Заштеда 415 ден
30 %
Заштеда 415 ден
30 %
Заштеда 415 ден
30 %
ПОПУСТ 415 ден

Бебешка Подлога за Игра (Повеќе Дезени)

Оценето 5.00 од 5 на основа на 1 оценка од клиент
(1 оценка од муштерија)

1380 ден 965 ден

Креативна бебешка подлога за игра со висечки играчки.

Исчисти

Опис

Вашето малечко ќе сака да лежи и игра на оваа мека подлога декорирана со животни и висечки играчки. Одлично за когнитивниот развој на најмалите.
Дијаметар на подлогата 90 см.

Карактеристики и Погодности:

 • Одличен реквизит за забавување и развој на вашето дете
 • 3 начини на користење: Лежење и играње, вежби на стомак, седење и играње (во зависност од возраста на бебето)
 • Живописни дезени со различни мотиви, кои ја развиваат љубопитноста
 • Развој на моториката и координација на очите со рацете со висечките играчки
 • Изработено од хипоалергенски материјал, безбедно и нетоксично

Сетот се состои од:

 • 1 мека подлога
 • 2 флексибилни висечки арки (кои по потреба се отстрануваат)
 • 1 чанта за носење и складирање
 • 5 висечки плишани играчки

 

Достапно во повеќе различни дезени и тоа:

 

Мече Море Слонче Колаж

 

Жирафа Возила Пчелка Ешко Бешко

 

Забелешка: Цената е за еден примерок. Можно е да има варијации во боите за разлика од приложените фотографии!

Додатни информации

Дезен

Мече, Море, Слонче, Еже, Пчелка, Колаж, Жирафа, Возила

1 коментар за Бебешка Подлога за Игра (Повеќе Дезени)

 1. Оценето 5 од 5

  svetlanadimitrova

  Mnogu dobri odlicno

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This