20

Бебешки Играчки во Кутија

795 ден

Сет од 11 високо квалитетни играчки за бебе во кутија за чување и складирање.

Уште само 10 на залиха

Опис

Сет од 11 прекрасни живописни играчки – тропки за бебе, комбинација на нетоксична еко пластика со гумени делови (кај дел од играчките) индивидуално спакувани во кутија за чување.

Играчките се стерилизирани со Сребрени Катјони, кои ги неутрализиррат сите микроорганизми.

Изработени од 100% високо квалитетна нетоксична пластика и гума. Играчките се со прекрасен дизајн, живописни бои и различни интеракции при дејствие.

Сите играчки се индивудуално спакувани и поставени во прекрасна кутија со капак, што ги прави идеални и за подарок и чување.

Димензии:

Димензии на Кутијата:

Забелешка: Да се користи секогаш во присуство на родител-старател!

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This