Бел ЛЕД Фенер – Со 3 ЛЕД Свеќи

1200 ден

Лед фенер со 3 ЛЕД свеќи

Нема на залиха

Опис

Прекрасен лед фенер во бела боја со 3 ЛЕД свеќи.

Фенерот се напојува со 3ААА тенки батерии од 1.5V, и е изработен е од високо квалитетна ABS пластика со резби во форма на ѕвезди.

Може да го користите за осветлување, докорирање или оплеменување на вашиот дом, тераса или градина.

Идеално за прекрасна ноќна идилична атмосфера.

 

Димензии: 32 х 16 х 14cm

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This