10

Комбинирана Алатка (8во1)

Original price was: 100 ден.Current price is: 90 ден.

Иновативна комбинирана преносна алатка во која се имплементирани 8 алатки во една и може да ја носите во вашиот паричник.

На залиха

Опис

 

Исклучително практична комбинирана алатка со 8 функции која ќе го користите со задоволство во годините што доаѓаат.

Ова е една од тие алатки кои откако ќе ги купите ќе се запрашате како сте живееле без нејзе поради многубројните намени и компактниот дизајн.

Практична со компактна големина која можете, со алатката е вклучена и футрола и без проблем може да ја ставите во паричникот.

Мултифункционална со повеќе функции: Ноже, Шрафцигер, Отварач за конзерви, Пила, линијар, Клуч за навртки…

Благодарение на компактноста покрај во паричникот може и да ја носите како приврзок за клучеви.

Алатка е изработена од висококвалитетен не’рѓосувачки челик кој гарантира трајност и квалитет.

Димензии:

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This