30

Безбедносен Клуч (сет2)

140 ден

Сет од два аголни безбедносни клучеви за заштита на вашата покуќнина и деца.

На залиха

Опис

Од кога ќе проодат или почнат да се движат со проодувалка или дубак, децата едвај чекаат да го истражат секој дел од околината.

Не смее да ги оставите ни секунда без надзор, а ете кога случајно ќе ги оставите само за момент, малите љубопитковци знаат да направат беља или не дај боже да се повредат.

Со безбедносните клучеви, брзо и лесно ќе ги заштитите сите фиоки, врати, полици и ормари.

Доаѓа со специјален механизам, кој малите тодлери нема да може да го совладат, а возрасните со леснотија ќе го отварат. И овој модел се со специјален Г дизајн кој е идеален за обезбедување на фиоките, фрижидерот, итн…

Самолеплив е и може да го залепите на покуќнината во зависност од потребата.

Карактеристики и Погодности:

  • Лесно за употреба и монтажа
  • Безбедносен механизам
  • Прилагодлив дизајн
  • Заштитува и безбедно за децата

Производот доаѓа во прикладно блистер трговско пакување во боја идеално за подарок.

Цената е за еден сет со 2 аголни безбедносни клуча.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This