40 %
Заштеда 220 ден

Брич на Батерија – Micro Max Trimmer

550 ден 330 ден

Брич на батерија (Тример) од новата генерација за мажи.

Опис

Брич на батерија (Тример) од новата генерација со 2 додатоци – Micro Max Trimmer.

Со овој практичен производ, отстранувањето на влакната е едноставно, безболно, брзо и долготрајно.

Покрај отстранување на влакната, со тримерот може да ги обликувате и стилизирате вашите веѓи и бакенбарди како вистински професионалец. Тримерот има вградено и лед ламба кој може да ја уклучите по потреба.

Тримерот може да го користите на целото тело, а посебно на вратот, веѓите, ушите, лицето, градите, носот и рацете.

 

Користењето е исклучително лесно, резултатите се видливи веднаш и се долготрајни, бидејќи не се иритира и проширува коренот на влакното.

Покрај мажите тримерот може да го користат и жените.

Елегантната линије е многу понежна од жилетите. Употребата на жилет е како влечење на остар нож низ вашата кожа. Не е чудно што често предизвикува иритации или рани. Употребува две високи-брзини за израмнување и нема да предизвика вашите влакна да бидат погусти или потемни.

Со стил и приспособливост, ова е производ што ќе го користите повторно и повторно. Модерен е и мал така што можете да го носите насекаде.

Уредот се напојува со една обична ААА батерија, а благодарение на моторот од нова генерација истата трае многу долго.

 

Карактеристики и Погодности:

 • Ултра практичен ергономски дизајн
 • Резултати видливи веднаш
 • Не ја иритира кожата и не ги згуснува и потемнува влакната
 • Работи на обична ААА батерија
 • Исклучително лесен за употреба
 • Вградена ЛЕД ламба
 • 2 додатоци, чешели за стилизирање.
 • Вистинска вредност за парите
 • Лесен за употреба и нежен како пердув
 • Покрај мажи може да го користат и жени

 

Сетот се состои од:

 • Главна единица
 • Два чешели за прецизно обликување на веѓите
 • Четка за чистење
 • Заштитно капаче

 

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This