Чадор на Собирање со Заоблена Рачка

410 ден

Шифра: Ѕ60 Категории: , , , Ознака:

Опис

Чадор на собирање, достапен во црна боја.

Доста практичен за носење во чанта со должина од само 28cm.

Материјали: метал, пластика, високо квалитетно платно.

 

Димензии при употреба :

  • Должина на рачка : 60 cm
  • Дијаметар : 100 cm

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This