Чадори во Една Боја – На Собирање

500 ден

Исчисти
Шифра: 60 Категории: , , , Ознака:

Опис

Високо квалитетни, еднобојни чадоро достапни во 4 бои. Изработени од квалитетен водотопрен материјал, метален пуштач од квалитетен не рѓосувачки метал и пластична рачка за држење.

 

 

Додатни информации

Боја

Зелена, Кафена, Лилјакова, Црна

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This