30 %
Заштеда 150 ден

Чанта за Козметика – Roll & Go

500 ден 350 ден

Ултра практичен ремен со џебови за аксесоари.

Опис

Ултра практична иновативна чанта за козметика со која вашата козметика секогаш ќе ви биде организирана, заштитена и при рака.

Чантата има 4 проѕирни комори со патент и ќе бидете пријатно изненадени колку многу собираат.

Заборавете на хаосот, и организирајте ја вашата козметика, ќе се прашувате како претходно сте се снаоѓале без оваа револуционерна чанта, која ќе ја користите повторно и повторно.

Чантата е изработена од високо квалитетен материјал со модерен дискретен дезен, а кога ќе ја соберете се закопчува со ултра практични магнетни копчиња.

Компактна а собира толку многу, не чекајте и нарачајте веднаш, количините нема вечно да траат!

Димензии:
Кога е затворена: 25.4 x 10.8 x 13 см
Кога е отворена: 25.4 x 50.8 см

 

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×