30 %
Заштеда 150 ден

Чанта за Обувки

500 ден 350 ден

Практична чанта со рачки за 6 пара обувки, идеална за транспорт или скадирање.

Опис

Иновативна чанта со рачки – организатор во која може да поставите 6 пара обувки.

Исклучително практична, идеална кога патувате или одите на одмор, а одлична и за домашни услви да си ги заштитите и складирате обувките.

Функционален дизајн изработена од лесна ткаенина, а 6те комори за обувки се изработени од ПВЦ. А покрај обувки во истите може да складирате чорапи, аксесоари, итн…

 

Производот е достапен во повеќе бои, во моментот на залиха имаме само со црна боја.

 

Димензии:
Висина 39 см
Ширина 34 см
Дебелина 19 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×