20

Чанта за Плажа

Original price was: 450 ден.Current price is: 360 ден.

Иновативна голема мултинаменска чанта за плажа која не собира песок.

На залиха

Опис

Со чантата за плажа “Sand Away Beach Bag” вашето искуство на плажа ќе биде уште подобро, полесно и по-организирано. Оваа чанта е незаменив компанјон за вашите плажни авантури и ќе ви помогне да ги носите сите неопходни предмети на најудобен начин.

Чантата е дизајнирана со цел да биде практична и функционална. Изработена од висококвалитетен материјал, издржлива и отпорна на вода. Широкиот главен простор ви овозможува да ги сместите вашите плажни простирки, хигиенски артикли и сите други неопходни предмети. А идеална е и доколку имате деца, без проблем ќе ги собере сите играчки и реквизити.

Еден од најголемите предности на оваа чанта е иновативниот дизајн со мрежести отвори на дното. Кога ќе ја поставите на песокот или тревата, песокот и малиот отпадок лесно пролегуваат низ мрежата и паѓаат назад на земјата. Ова значи дека ќе се заборавите на чистењето на песокот од чантата и ќе имате идеално чисто место за вашите ствари.

Чантата има и додатен внатрешен џеб-комора во кој може да си ги чувате и повредните предмети како паричникот, очилата, телефонот и други лични предмети. Ова ви овозможува лесен пристап до вашите потребни ствари, без потреба да го претресувате содржината на целата чанта.

Чантата за плажа “Sand Away Beach Bag” е идеален избор за сите кои сакаат да ги уживаат во плажата со комфор, практичност и стил. Носете ја на вашите следни одмори и бидете сигурни дека вашите летни авантури ќе бидат подобри отколку некогаш. А кога не ја користите лесно се собира и зазема исклучително малку простор.

Покрај на плажа чантата може да ја користите и во безброј други прилики и сценарија. Ограничена е само со вашите потреби и имагинација.

 

Димензии:

Производот доаѓа во целофанско ОПП пакување.

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This