Чаши – 390cc (сет 6)

295 ден

Сет од шест чаши.

Шифра: 42358 Категории: , , Ознаки: , , , ,

Опис

Сет од 6 стаклени чаши за вода и освежителни пијалоци.

 

Спецификации:

  • v: ~390 cc.
  • 13 US oz.
  • 13 3/4 UK oz.
  • h: 146 mm. 5 3/4”
  • t: 68 mm. 2 3/4”
  • b: 68 mm. 2 3/4”
  • d: 68 mm. 2 3/4”

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This