25
25
25

Самолеплива Фолија

150 ден450 ден

Декоративна заштитна водоотпорна, огноотпорна самолеплива фолија за заштита и декорирање на вашите ѕидови и работни површини.

Опис

Декоративна заштитна водоотпорна, огноотпорна самолеплива фолија за заштита и декорирање на вашите ѕидови и работни површини.

Со оваа револуционерна самолеплива фолија со леснотија ќе ги заштитите и разубавите вашите ѕидови и работни површини.

Фолијата е водоотпорна, отпорна на масло и е отпорна на високи температури.

Со прекрасен дезен со хексагонални тули во различни нијанси, фолијата плени со својата убавина и елеганција.

Со голема леснотија може да ја поставите на било која површина, најпрво треба да го избришете местото, пригответе ја фолијата за лепење. И полека да ја залепите притискајки со некоја картичка за да избегнете воздушни меурчиња.

Може да ја пресечете за помали површини, а може да декорирате и поголеми површини комбинирајќе 2 или повеќе фолии.

Фолијата многу тешко се валка, а исклучително лесна е за чистење, се поминува само со крпа.

Фолијата е достапна во вид на два модели по акциска цена:
Парче со димензии 60 x 85.6 см = 150 ден (редовна цена 200 ден)
Ролна со димензии 60 x 300 см = 450 ден (редовна цена 600 ден)

Цената е за 1 примерок.

Додатни информации

Модел

Парче (60 x 85.6см), Ролна (60 x 300см)

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This