Чаши за Вино – 210cc (сет 6)

395 ден

Сет од шест чаши за бело вино и шампањско.

Шифра: 44704 Категории: , , Ознаки: , , , ,

Опис

Сет од 6 стаклени чаши за розе, пенливо и бело вино.

Спецификации:
V : 210 ml
↑ : 210 mm
Ø : 64 mm

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Чаши за Вино – 210cc (сет 6)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This