35

Организер – Сталажа за Ролни

Original price was: 1160 ден.Current price is: 755 ден.

Иновативен организатор – сталажа за ролни.

На залиха

Опис

Иновативен прилагодлив организатор сталажа со која конечно ќе ги подредите ролните, а воедно секогаш ќе ви се при рака.

Елегантна, безбедна и практична кујнска сталажа со држачи сите ролни што секојдневно ги користите во домот.

Идеално е за алуминиумска фолија, стреч фолија, хартија за печење, ролна хартија и зачини.

Едноставно се ќе ви биде на едно место без да имате неред во вашите шкафови.

Двата држачи за ролни имаат запци за полесно да ја сечете фолијата/хартијата.

Откако ја сечете ролната/хартијата останува доволно од фолијата/хартијата надвор од држачот за следниот пат лесно да ја дофатите и повлечете. Запците се навнатре така што е безбедна и нема да се исечете.

Најдолниот дел за ролна хартија може да се подеси во зависност од големината.

Одгоре има простор да си ги ставете зачините и се што треба да ви биде на дофат во кујната го имате на едно место.

Идеален за организација на ролните со кој конечно се ќе ви биде подредено и со лесен пристап. Ќе заштедите и од времето и од просторот.

Нема потреба за комплицирани монтажи, Може да го залепите со самолепливи 3М влошки, а може и да го закачите со штрафови, во сетот се вклучени и 3М влошки и штрафови со типли..

Се што треба да направите е да најдете соодветно место тепоставите онаму каде што ви одговара најмногу.

Едноставно кажано понекогаш се појавува производ, кој откога ќе започнете да го користете ќе се прашувате како порано сте можеле без него.

Ова е еден од тие производи, се сложувате нели?

Димензии: 39 х 10 х 24 см

Производот е достапен во 3 бои. Доколку имате преференца за боја, пишете во забелешка каква да ви пратиме (во зависност од достапноста), во спротивно ќе ви биде пратена по случаен избор.

Цената е за еден примерок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This