Чаши за Вино – 340cc (сет 6)

390 ден

Сет од шест прекрасни чаши за вино и коктели.

Опис

Сет од 6 чаши за вино и коктели.

Спецификации:
V : 340 ml
↑ : 180 mm
Ø : 71 mm

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Чаши за Вино – 340cc (сет 6)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This