25

Организер за Чепкалки

Original price was: 200 ден.Current price is: 150 ден.

Ултра практичен високо квалитетен хигиенски организер – кутија за чачкалици за заби, достапно во 3 прекрасни бои.

На залиха

Опис

Ако сте во потрага по практичен и функционален начин за чување и користење на чепкалки за заби, ова решение е идеално за вас.

Ви го претставуваме овој организер – кутија за чепкалки за заби – иновативен производ кој ќе ви помогне да имате уредно и пристапно чување на чепкалките, истовремено овозможувајќи ви секогаш да ви се на дофат на рака.

Овој организер за чепкалки за заби е дизајниран со креативна технологија на притискање, што значи дека можете лесно да извлечете една чепкалка со само едно притискање на копчето. Нема потреба да губите време во барање и растурање на пакувањето на чепкалките – сега сеуште можете да ги користите со едноставен и брз пристап.

Организерот може да собере до 50 чепкалки, осигурувајќи доволно место за вашата колекција и обезбедувајќи долготрајно користење. Сега можете да ги чувате вашите чепкалки на едно место, без губење и непотребно пребарување.

Организерот за чепкалки за заби е изработен од квалитетна АБС пластика, која е издржлива и отпорна на прашина. Ова значи дека вашите чепкалки ќе бидат заштитени од контаминација, прашина и други непожелни елементи, чувајќи ги свежи и подготвени за употреба.

Нарачајте веднаш и уживајте во чистотата, уредноста и удобноста кои ви ги нуди овој производ. Вашите потреби за чепкање на забите секогаш ќе бидат задоволени со нашиот организер за чепкалки за заби.

Понекогаш се појавува производ кој едноставно мора да го имате, а ова е еден од тие производи. Се сложувате нели?

Димензии:

Производот е достапен во повеќе бои, доколку имате преференца за боја пишете во забелешка, во спротивно ќе ви биде пратена боја по случаен избор.

Производот доаѓа во целофанско ОПП пакување.

Цената е за 1 организер.

Производот доаѓа во картонско пакување.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This