Часовник со течност (Срце) Повеќе дезени

245 ден

Часовник со течност со вртливи тркалца со различни дезени на средината и срца на краевите.

Исчисти

Опис

Часовник изработен во стил на песочен часовник, со украсна течност наместо песок.

Со вртливи тркалца со различни дезени на средината и срца на краевите.

 

Додатни информации

Дезен

Смајли, Срца, Делфини, Топки

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×