30 %
Заштеда 295 ден

Чудесни Бришачи (WONDER WIPERS)

990 ден 695 ден

Универзални бришачи од најквалитетен природен каучук.

Опис

Кога возите по лоши временски услови мора да бидете сигурни дека вашиот автомобил е подготвен за задачата. И најважниот дел од безбедното возење по неповолни временски услови е да можете да гледате јасно каде возите. Wonder Wipers се револуционерни нови бришачи со повеке реси на краевите…. …за да бидете сигурни, без разлика на времето дека имате совршен поглед преку стаклото на вашиот автомобил. Нема удирање и мачкање што е најчест проблем со стандардните бришачи. Wonder wipers можат да се употребат на двете страни од вашиот автомобил.

Wonder Wipers лесно се подесуваат на вашиот автомобил и се универзални. Само отстранете ги старите бришачи, намалете ја големината и поставете го вашиот нов сет Wonder Wipers.

Бидејќи можете да ги сечете на парчиња, тие се погодни бришачи и за предните светла исто така. Универзалната усогласеност значи дека не мора да трошите време за барање низ збунувачките листи за да ги најдете вистинските бришачи за вашиот автомобил. Веднаш ќе ја забележате разликата.  Системот од повеке реси значајно ќе го подобри бришењето, а кога е суво, Wonder Wipers ќе ви помогнат да ги исчистите и најизвалканите шофершајбни.

Wonder Wipers се произведени од највисоко квалитетен природен каучук, што значи дека се екстремно трајни и  овозможуваат супериорна изведба.

1 СЕТ Wonder Wipers се состои од:

  • Два супер-квалитетни бришачи. Изработени од природен каучук со повеќе реси на краевите.
  • Должина 61см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×