Дедо Мраз со Свеќа (23см)

295 ден

Новогодишна играчка Дедо Мраз

Нема на залиха

Опис

Новогодишна играчка Дедо Мраз со свеќа на батерии.

Димензии: 23 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This