60

Декоративен Ароматизер

80 ден

Ароматизер-освежувач на воздухот во декоративно шише за ароматизација и сузбивање на непријатните мириси.

На залиха

Опис

Декоративно триаголно шише наполнето со ароматизер,за освежување на вашиот дом или автомобил.

Се што треба да направите е да го отворите капачето, отстраните  заштитната мембрана и да го вратите капачето кое има отвори и овозможува постепено ослободување на пријатни ароми.

 

Достапни се повеќе мириси

Доколку имате преференца за арома, пишете во забелешка или ќе се договориме при телефонската потврда на нарачката каква да ви пратиме (во зависност од достапноста), во спротивно ќе ви биде пратено по случаен избор.

Цената е за еден примерок!

 

Димензии:
Висина 13см
Дијаметар 8см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This