25 %
Заштеда 95 ден

Декоративни Камења (сет100)

285 ден

Прекрасен сет од 100 луминисцентни украсни камења за декорација во разни бои.

На залиха

Опис

Прекрасни иновативни украсни луминисцентни камења во повеќе бои за освежување и декорирање на абмиентот во вашиот дом, или градина.

Иработени се по најнова иновативна технологија со голем степен на луминисцентност, водоотпорни се, нетоксични, и исклучително пријатни за гледање и допир.

Постојат безброј намени, може да ги користите во саксиите, во аквариумот, во детската соба, во градината, во ќошињата со комбинации на фенг шуи правилата, или едноставно кажано само вашата имагинација е граница за користење на овие прекрасни украсни камења.

Благодарение на производниот процес со иновативна луминисцентна технологија, камењата им е доволно само час-два преку ден да акумулираат светлина, а ноќе во потполен мрак сјаат и до 12 часа.

Ова е производ кој плени со својата убавина и функционалност и ќе го користите со големо задоволство, повторно и повторно.

Сетот соджи вкупно 100 камења во разни бои,пакувани во ОПП ќесе кое тежи 210 грама (+/-5%).

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This