20 %
Заштеда 395 ден

Детска Кујна – Master DIY Kitchen

1580 ден

Интерактивна голема кујна на батерии со чешма и дузина кујнски реквизити.

Уште само 3 на залиха

Опис

Прекрасна Голема Интерактивна кујна со кујнски реквизити, изработена од високо квалитетна АБС пластика.

Кујната може да работи и на батерии и има вградено светилки, аудио систем, и е комплет опремена со различни реквизити

Рерна која се отвара и функционален водник со чешма.

Идеално за имагинативна игра, кујната изгледа и е комплет опремена како вистинска кујна.

Вашето дете може да се преправа дека навистина готви, кујната има многу фунцкии со светилките и аудио системот, ринглите, рерната, умивалникот со чешма и работната површина елегантно ја симулираат вистинската работа.

Кујната е нов модел со прекрасен дизјан, нема остри рабови и ивици се е заоблено. А изработена е од високо квалитетна нетоксична АБС пластика.

Карактеристики:

  • Одличен голем интерактивен сет со звук и светла.
  • Еден куп различни елементи.
  • Рерна која се отвара
  • Шпорет со копчиња кои се вртат.
  • Симулација со звук и светло при интеракција.
  • Одлично за имагинативна игра.
  • Функционална чешма.
  • Различни кујнски алатки и прибор.
  • CE сертифицирано.

Димензии:

 

Производот доаѓа во прикладно трговско пакување – идеално за подарок..

Димензии на пакувањето: 51 x 37 x 16 cm

Забелешка: За деца над 3 годишна возраст, секогаш под супервизија на родител-старател.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This